Blog

Nezmeškejte dnešní super cenu kuřecích paliček nebo bílého chřestu
  • 19.04.2018

Tentokrát neváhejte a přidejte si do svých bedýnek vynikající kuřecí paličky z Farmy Jana Berana v Pracejovicích.

Zobrazit celý text  
Zelená supersíla microgreens od Standy Hechta
  • 30.11.-0001

Proč jsou microgreens zdravé? Jsou lokální, bez chemie, není potřeba je hnojit, neobsahují nadměrné množství dusíku, tím jsou vhodnější i pro malé děti, které jinak špatně snáší jiné druhy zeleniny. Stačí jim živiny z půdy, voda a správné světlo, při kterém rostou. Nic víc. Narozdíl od jiných druhů zeleniny jako jsou saláty, apod., které v zimě prostě bez chemie nevypěstujete. Zkuste microgreens, je to skvělá alternativa, když ještě není první jarní úroda. A navíc se dají opravdu pěstovat…

Zobrazit celý text  
Představujeme naše farmáře
  • 30.11.-0001

Milujeme naše dodavatele a protože Svět Bedýnek podporuje domácí produkci a lokální zdroje, budeme vám postupně představovat naše farmáře a dodavatele, které osobně známe. Nesmí chybět Stanislav Bečvář, se kterým spolupracujeme již více než 6 let a který je pro nás hlavním dodavatelem bylinek, hub a dalších lesních pokladů.

Zobrazit celý text  
Přírodní barvení vajíček
  • 30.11.-0001

Pojďte si s námi ozdobit velikonoční vajíčka jinak, než jste možná zvyklý. Máme pro vás super přírodní tipy jen z toho, co obvykle najdete doma. Na klasické barvy zapomeňte, máme pro vás lepší možnosti, které budou bavit vás i vaše děti.

Zobrazit celý text  
Velká sleva na BIO mléko, avokádo nebo párky od Františka Kšány.
  • 15.03.2018

Dnes se můžete usmívat stejně jako František Kšána na své párky.Když si je přidáte do své bedýnky dnes, získáte na ně totiž velkou slevu!

Zobrazit celý text  
Připravte se na tradiční Velikonoce, zvyky a tradice
  • 15.03.2018

Jaro je tu a s ním i příchod Velikonoc. Velikonoce patří k nejstarším svátkům vůbec a pro křesťany je to také jedno z nejvýznamnějších období roku. Pojďte si s námi tyhle svátky připomenout. Máme pro vás tipy, jak si kousek jara a Velikonoc přivolat i k sobě domů. Ať už na talíři nebo v okně :)

Zobrazit celý text  
S domácími vajíčky od šťastných slepiček vykouzlíte fantastickou snídani raz dva
  • 08.03.2018

Hodí se na každé pečení a kdo zrovna nemá v plánu vařit, může si je nechat na blížící se Velikonoce.

Zobrazit celý text  
Objednejte si a získejte farmářské kuřecí prsní řízky v AKCI!
  • 01.03.2018

Toto kvalitní maso vám zaručí zdravý oběd pro vaši rodinu. Platí pro všechny objednávky vytvořené dnes mezi 12 - 24 hodinou.

Zobrazit celý text  
František Kšána, Amaso, Naše maso, Svět Bedýnek
  • 25.02.2018

Jsme moc rádi, že u nás ve Světě Bedýnek můžete od dnešních dnů nakupovat uzeniny z Amasa, které je hlavním dodavatelem masa a uzenin do slavného řeznictví Naše maso a také všech restaurací sítě Ambiente. Tyto poctivé uzeniny jsou exkluzivně online k dostání u nás na bedýnkách. A pokud vám bude chutnat, zařadíme v dohledné době do nabídky i čerstvé maso. Budete mít z čeho vybírat :)

Zobrazit celý text  
Do dnešní půlnoci DOPRAVA ZDARMA pro všechny!
  • 22.02.2018

Novinky z bedýnek, které stojí za vyzkoušení.

Zobrazit celý text