Dárek z Farmy

Máme pro vás Dárek z farmy

Spouštíme Dárek z farmy

I přesto, že se toho kolem nás děje hodně a ve Světě bedýnek se skoro nikdy nezastavíme, jsme občas neúnavní a vymýšlíme stále nové věci, které chceme našim zákazníkům nabídnout.

 

A tak se zrodil Dárek z farmy

Originální způsob, jak říct lidem, na kterých nám záleží, své velké díky. Kvalitní farmářské produkty zabalené v krásných dárkových krabičkách, které si necháváme vyrábět ručně. Obsah ušitý na míru tomu, koho chcete potěšit. Ať už vymýšlíte překvapení pro své zaměstnance, kolegy, nebo chcete potěšit někoho ze svých blízkých. Do dárkového balení si vyberete přesně to, co chcete. A pokud vás zrovna nenapadá, co by mohlo být tím správným obsahem, můžete se inspirovat našimi sezónními balíčky plných dobrot. Je libo výborné české víno z Moravy, farmářské paštiky, ručně dělané čokoládové lanýže od Lucie Gleister nebo domácí marmelády Rose Garden, které vyhrávají světové soutěže? Na výběr máte z více než 1000 různých produktů. Všechny od farmářů a malých výrobců. Vybíráme je pečlivě, kvalita a chuť je u nás vždy na první místě.

 

A proč zrovna Dárek z farmy?

Chtěli jsme zbořit klišé nevzhledných dárkových balíčků ze supermarketů zabalených do nevkusného celofánu, často s nekvalitním obsahem. Chtěli jsme nabídnout daleko zajímavější alternativu. Sami si můžete vybrat obsah dárku a sestavit si ho podle sebe. Dárkové krabičky naplníte kvalitními produkty s českým původem. Naše farmáře známe osobně. Balení jsme navrhli tak, aby co nejméně zatěžovalo přírodu. Žádné plasty nečekejte. Máme připravené vkusné papírové krabičky, které vypadají zabalené luxusně. Takový dárek obdarované skutečně potěší a neskončí někde na dně šuplíku jako propagační materiály. Kvalitní jídlo a delikatesy udělají radost opravdu každému.

 

Máme nabídku pro firmy

Protože jsou dárky dost častým tématem ve firmách, jsme schopni připravit individuální nabídku a vyjít vstříc všem vašim přáním. Obrandované krabičky, dárkové stužky s logem, osobní věnování, nebo etikety vín s vaší značkou a další varianty na přání u nás nejsou problém. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám svou představu.

Sezónní balíčky

Nelamte si hlavu s tím, co darovat k Mikuláši, Vánocům, na Velikonoce či k Valentýnu. U nás si vždy můžete vybrat ze sezónních balíčků, které obsahují to pravé ořechové. Vánoční a další balíčky zdobíme svátečně a plníme přírodními dekoracemi, abychom zachovali ekologický ráz celého balení, na kterém nám hodně záleží. A to ani nemluvíme o legendárním cukroví od paní Slukové nebo čokoládových figurkách z kvalitní fair trade čokolády. Žádné náhražky, jen skvělá chuť. No uvidíte, bude z čeho vybírat. Jen prosím nenechávejte objednávku sezónních (hlavně těch vánočních) balíčků na poslední chvíli. Farmáři mají přes svátky omezenou kapacitu, a tak je lepší řešit dárky s předstihem :)


Věříme, že se vám bude Dárek z farmy líbit a třeba vám usnadníme shánění toho vhodného balíčku, kterým chcete někoho potěšit.

Prozkoumat nabídku Dárek z farmy >>

 

Připravíme vám balíček na míru

 

Vymyslíme balíček přesně podle vašich představ