.

Milí bedýnkáři,

nesmírně si vážíme, že se na nás obracíte s vašimi objednávkami. Chceme vám nákupy potravin co nejvíce odlehčit a taky vás ubezpečit, že jsme přijali přísná bezpečnostní pravidla, co se týká hygieny, abychom ochránili co nejvíce vaše i naše zdraví. O to tady teď jde ze všeho nejvíce. 

 

  • Všichni naši řidiči kurýři mají při předávání vašich objednávek jednorázové rukavice, používají dezinfekční přípravky na ruce. Každé vozidlo se pravidelně dezinfikuje. 

 

  • Prosíme všechny naše zákazníky, aby v těchto dnech využívali bezkontaktní placení na našich stránkách, tedy platbu převodem z účtu nebo využili náš kreditní systém, ze kterého se vám navíc načítají výhody. 

  • Zároveň nově zavádíme bezkontaktní předání bedýnek, které vám necháme přede dveřmi a pokud to bude možné, řidiči budou sledovat z dostatečné vzdálenosti, zda jste si bedýnku skutečně převzali. To vše nám společně umožní eliminovat rizika, děkujeme, že tomu s námi půjdete naproti. 

 

Hygiena a zdraví je pro nás na prvním místě

 

Všichni naši zaměstnanci jsou české národnosti, stále jsme malá rodinná firma a všichni se na sebe můžeme spolehnout.

Jsme v této situaci velmi zodpovědní a přistupujeme k ní se vším respektem a dodržujeme všechna hygienická pravidla a nařízení. Při kontaktu se zbožím používáme jednorázové rukavice a myjeme si ruce dezinfekčními prostředky. Do našich skladovacích prostor mají přístup pouze naši zaměstnanci, nevpouštíme z bezpečnostních důvodů nikoho dalšího ani dodavatele. 

 

Zdraví našich zaměstnanců je pro nás extra důležité,

protože bez pomoci každého z nich, bychom nezvládali připravit tolik objednávek, jako je v těchto dnech potřeba. Dbáme na jejich hygienu, ale i prevenci, proto od nás mají pravidelný přísun ovoce, vody, ale i vitamínu C v podobě potravinových doplňků, abychom posílili obranyschopnost každého z nás. Patří jim za jejich práci od nás velké díky. 

 

Zřídili jsme vlastní školu pro děti našich kolegů

A protože někteří z nás potřebují pracovat, aby Svět bedýnek fungoval i dále, zřídili jsme pro děti našich zaměstnanců, které teď nemohou chodit do školy, náhradní variantu. Vyčlenili jsme jim jednu naši místnost, aby se dál mohli věnovat vzdělávání. Tahle spolupráce nám funguje skvěle a děkujeme celému týmu, že nám vycházejí vstříc. 

Pomáháme si společně.

Děkujeme, že jste v tom s námi a dbáte na svoje zdraví i zdraví vašeho okolí. Zůstaňte pozitivní a pokud musíte nebo můžete zůstat doma, berte to jako čas, který můžete doma strávit s těmi nejbližšími, najít si čas na své koníčky, nebo se konečně dostat k činnostem a věcem, které jste dlouho odkládali. Na všem je něco dobrého, přeju nám všem hodně zdraví.