Novinky z farmy pro tento měsíc a první jarní překvapení

Svět Bedýnek tu je pro vás každý den
Bedýnky
Novinky
Akce
Pro děti
Svět Bedýnek tu je pro vás každý den

Milí bedýnkáři,

rádi bychom vás zase obohatili o naše poslední novinky, aby vám u nás nic neuniklo a mohli jste do svých objednávek přidat a vyzkoušet zase něco nového.

Máme první letošní medvědí česnek od našho lesapána Standy Bečváře, také nového dodavatele mléčných produktů, sirupů a nebo třeba také prvotřídního českého ginu. Máte se na co těšit :)

PROZKOUMAT SVĚT BEDÝNEK >>

 

Obrovské novinky ze Světa Bedýnek

Máme první letošní medvědí česnek

První letošní medvědí česnek je tu.

Náš Lesapán Standa Bečvář prostě ví, kde má hledat. Vždy když se objeví první medvědí česnek, tak víme, že jaro je opravdu blízko. 

Je ho omezené množství, tak si ho nezapomeňte přihodit do svých bedýnek třeba již na tento víkend, skvělý je do tvarohové pomazánky... a upečte si k ní i domácí rohlíky podle receptu níže!

Přidat medvědí česnek do bedýnky >>

 

 Microgreens, neboli klíčky z bedýnky 

 

Když ještě ani nerostou řekvičky, je pro ně odbdobí po zimě a předjaří tím nejlepším k růstu.

Mladé zelené výhonky rostlinek jsou plné koncentrované síly, vitamínů a minerálů obsažené ze semínek.

Narozdíl od salátů v tomto období nejsou plné dusíkatých hnojiv a nemusí cestovat přes půl světa, protože si je klidně můžete vypěstovat i doma. Jsou chutné, zdraví prospěšné a výborně se hodí do salátů, pomazánek, polévek i dalších pokrmů jako svěží jarní ozdoba talíře.

Do bedýnky >>
Microgreens

 

Nová mléčná farma na bedýnkách

Ekofarma Javorník

Ekofarma Javorník

Doporučujeme ochutnat jejich balkánský sýr, ochucená jogurtová mléka a nebo třeba BIO eidam.

Na farmě hospodaří v systému ekologického zemědělství a nejen kvůli jejichi přístupu, ale také kvůli chuti výsledných produtků získali na farmě několikrát ocenění regionální potraviny.

Do bedýnky >>

 

Gin z české rukodělné destilérky Little Urban

Dobrý gin mám jednou za čas ráda. Tento vyrábí sympaťák a od pohledu dobrý člověk Robert Urban ve své brněnské destilérce.

Gin little urban

Jeho gin je tak vyhlášený, že ho najdete v předních českých restauracích a barech - což ale teď moc nejde. 

Namíchejte si doma skvělý koktejl a pusťte si hezký film. I tak může vypadat odměna za zvládnutý lockdownový týden.

Petra recept na skvělý drink: Je to jednoduché - gin little urban, tonick a plátek jablka. Na to nezapomeňte, dodá to celému nápoji osvěžující vůni a chuť. 

Janči tip: Gin original i Gin Lady jsme zabalili i do našich Dárků z Farmy. Pokud tedy má někdo z vašich blízkých  narozeniny, takovýmto dárkem určitě potěšíte. Více informací buď u nás na stránkách nebo na www.darekzfarmy.cz

 

Dolanea koncentrované džusy

Představujeme Vám vynikající 100% koncentrované džusy Dolanea bez přidaného cukru, chemických konzervantů, umělých aromat, barviv či sladidel.

Koncentrovaný džus neboli ovocný koncentrát se vyrábí čistě přírodní cestou z čerstvě vylisovaného džusu.

Z jedné láhve Dolanea snadno připravíte 5 litrů osvěžujícího nápoje se studenou vodou, s bublinkami nebo džusu na zahřátí s horkou vodou z konvice.

Do bedýnky >>

Udon nudle

a další asijské speciality od Lee Kum Kee.

Asijská jídla jsou velmi rychlá a snadná na přípravu. Já je mám ráda především proto, že nejsou pro organismus těžká. Jednoduše spousta zeleniny, nějaká ta bílkovina v podobě masa či tofu, nudle či rýže... a samozřejmě omáčka. Proto jsme do nabídky bedýnek zařadili tyto pravé a hlavně kvalitní asijské ingredience, bez kterých se východní vaření neobejde. 

PS: Vyzkoušejte tyto udon nudle. Jsou za 3 minuty hotové a připravit je můžete na X způsobů.

Do bedýnky >>

 

Upečte si o víkendu domácí rohlíky

Ty vypadají dokonale, že? A chuťově jsou ještě lepší! ...

Přiznám se, rohlíky jsem nikdy nepekla a asi mě ani nenapadlo si je doma připravit. Obecně moc pečiva během týdne nesníme, a tak jsem vždy spíše pídila po jiných receptech.

Jenže naše Kačí Smoothcooking recept na domácí rohlíky vyladila naprosto k dokonalosti. Už jsem vám ho sem jednou přidávala a mnoho z vás mi psalo, že tak dobré rohlíky nikdy nejedli... Je čas, si je upéci znova!

 Takový doma čerstvě upečný rohlík, s máslem z krhanické farmy a pažitkou - nebo medvědím česnekem. To je taková dobrota! A ta vůně, no zkuste to hned tento víkend, radím vám dobře :-) ...

Recept >>

 

Krásné březnové dny plné pokud možno dobré nálady a zdraví vám přeje


Janča & Svět Bedýnek

Díky, že s námi bedýnkujete
Pokračovat na e-shop
Doprava zdarma od 1200 Kč nebo s jakoukoliv předsloženou bedýnkou

 

ŘEZNICTVÍ
MLÉČNÉ
TRVANLIVÉ
RECEPTY
DOPRAVA
MŮJ ÚČET

 

facebook

email: info@svetbedynek.cz , tel: 602 342 522 (Po-Pá 8:00-21:00)

 

Tento e-mail je obchodním sdělením, které bylo na adresu martinvins@seznam.cz odesláno na základě uděleného souhlasu s odběrem obchodních sdělení nebo v rámci navázání obchodního vztahu. Odesílatelem tohoto sdělení je SVĚT BEDÝNEK S.R.O. , sídlem Nová 1373, Kamenice Nová Hospoda, 251 68. Společnost SVĚT BEDÝNEK S.R.O. je s IČ 24238261 zapsáno Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201297.
Všechny ceny jsou včetně DPH (výše DPH je 21 %). Změna cen vyhrazena.

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde