Vánoce 2018 ve Světě Bedýnek

 

Vánoční cukroví

Od tohoto týdne, tedy od 3. 12. budeme rozvážet zarezervované cukroví, tak jen připomínáme, nezapomeňte si ho přidat do svých objednávek. Je vážně dobré. Jsme zvědaví, jestli vám vydrží do Štědrého dne :)

 

Rezervace kaprů

 

Spouštíme rezervaci vánočních kaprů ze Šumavy. Protože nám jde primárně o chuť a kvalitu, tak pro vás máme kapry té nejlepší jakosti s označením Prémiové.V nabídce máme jak celé ryby, tak i půlky, filety s kůží i bez a samozřejmě podkovy. Co by to bylo za Vánoce bez kapříka. Jen pozor, kapra je třeba do pátku 16.12. rezervovat na info@svetbedynek.cz   nebo si již nyní vytvořit na předvánoční týden objednávku (kterou si  ještě můžete až 48 hod před rozvozem upravovat).

 

 

Vánoční dárky

Na bedýnkách můžete s klidem vybírat i vánoční dárky, hlavně ty jedlé. Co si budeme povídat, na svět se dívá lépe s plným žaludkem a neznáme nikoho, koho by dobroty od farmářů nepotěšily.  Všechny jsou zabalené v hezkých dárkových krabicích. Vyberete si tu jak pro muže, babičky, milovníky slaného, sladkého, snídaní i italské kuchyně. A pokud nevíte, čím ty své blízké obdarovat, dejte jim naše dárkové poukazy. Sami si pak můžou vybrat, co si přidají do svého nákupu.

Dárky z bedýnek

Dárky z farmy

 

Ovocné vánoční bedýnky

 

Již nyní máme v nabídce oblíbené vánoční bedýnky, které u vás mají každoročně velký úspěch. Vždyť je to také specialita, která tu je jen jednou ročně. Nejdete v nich pořádnou dávku čerstvého ovoce a vitamínů. Česká jablíčka a hrušky, z exotiky pak šťavnaté mandarinky, sladké grepy, pomeranče, ananas, kokos, kiwi a další. Jednu si vezměte pro sebe a druhou pošlete svým blízkým třeba jako dárek.

 

Keřkovské rohlíčky

Výborná odrůda brambor, kterou pro vás máme speciálně do bramborového salátu. Kdo je jednou ochutnal, už nebude chtít na přípravu salátu žádné jiné.

 

Farmářské vánoční bedýnky

Speciálně 14 dní před Vánoci vám do nich budeme přidávat nejen keřkovské brambory, ale i zeleninu na poctivou domácí polévku a nebo na salát.

 

Farmářské maso z volných chovů

 

I v prosinci se můžete těšit na chutné maso z českých chovů. Telecí na pravé vídeňské řízky, krůtí pro děti i hovězí na svíčkovou nebo vepřové z přeštíka. Kromě toho pro vás máme další speciality, jehněčí a divočáka. Pokud budete chtít celé krůty z farmy Zelenka, objednejte si je u nás 4 dny před rozvozem vaší bedýnky. A co by to bylo za Vánoce, bez tradiční vinné klobásy, kterou pan Straka dělá podle 100 let staré rodinné receptury. 

 

Čerstvé ryby

Kromě tradičního kapra můžete z bedýnek ochutnat i další ryby. Doporučujeme lososa, tuňáka, nebo pražmu. Stačí jim v kuchyni minimální úprava, špetka koření a jsou výborné. 

 

Máslové vánočky, štoly a perníčky

 

Nestíháte péct, nebo nepečete vůbec..? Ušetřete si čas a ochutnejte ráno ke kávě dokonalou nadýchanou vánočku s pořádnou porcí másla nebo vánoční štoluplnou kandovaného ovoce a oříšků. Malým jedlíkum dejte ke kakau mnichovické perníčky. Jsou podle tradiční receptury, voní a nám moc chutnají.

 

Víno a šampaňské

Co by to bylo za rodinná setkání, oslavy a Silvestra bez pořádného přípitku. Netahejte se s lahvemi a nechte to raději na bedýnkách. Vyberte si víno z českých vinařství podle své chuti, přivezeme vám ho až ke dveřím. A dětem nalijte třeba 100% hroznovou šťávu, bude jim chutnat.

 

A nesmíme, zapomenou na informaci, kdy o Vánocích jezdíme

 

Předvánoční termíny se rychle plní, proto doporučujeme si utvořit objednávku co nejdříve (tu pak můžete ještě 48 hodin před rozvozem upravovat).

 

Vaše vánoční bedýnky vám domů budeme vozit až do neděle 23. 12. 2017. Pak si i my dáme na chvilku odpočinek a oslavíme společně Štědrý den. Ale hned od 27. 12. do 29. 12. si budete moct nakoupit před Silvestrem vše, co budete na oslavu potřebovat. V novém roce se na vás těšíme od 2. 12. 

 

Za celý Svět Bedýnek zdraví Jana a Petr