Mami dej mi...

Mami dej mi...

Za novou rodinnou značkou Mami, DEJ mi... stojí Lenka a Marek, kteří se snaží nabídnout na náš trh produkty, které testovaly na svém dítěti :)  Všechny produkty se snaží připravovat tak, aby uspokojili i ten nejmlsnější dětský jazýček. Při výrobě se řídí heslem, „ve Skleničce není na žádná aditiva ani konzervanty místo“. Všechny přesnídávky jsou testovány ve spolupráci s VŠCHT a vyhovují požadavkům na stravu pro děti do tří let. 

Mami, DEJ mi… je jedinečný produkt na českém trhu, který nabízí variantu dobré a zdravé svačiny pro děti od 4. měsíců věku. Produkty „Mami, DEJ mi“ jsou vyráběny z českého ovoce a zeleniny, s přidáním zdravých bezlepkových obilnin v BIO kvalitě. Přesnídávky jsou bezlepkové, proto jsou vhodné pro lidi s trvalou nesnášenlivostí lepku (celiaky), pro vegany a milovníky „čisté chutě“. Přesnídávky neobsahují žádné konzervanty a tudíž mají kratší trvanlivost (přesnídávky 3 týdny v pokojové teplotě, 4 týdny v lednici).

Sušenky, neboli Puffy od Mami, DEJ mi jsou malé piškotky, které učí děti jíst ovoce a zeleninu ve formě, kterou mají děti nejraději. V současné době nabízí dvě varianty, které mohou všechny děti od 1 roku, kteří nemají alergii na lepek nebo med. Jsou ručně připravované, bez konzervantů a proto je jejich trvanlivost 10 dní.